Trimite-ne o sesizare
Încercăm și ne străduim să soluționăm toate sesizările venite din partea dumneavoastră în cel mai scurt timp posibil. Toate sesizările dvs. vor ajunge pe adresa de email a primăriei: contact@primariahalaucesti.ro
Vă mulțumim.
![](https://formulare.primariahalaucesti.ro/wp-content/uploads/2021/01/electronic-form-img.png)
sectiunea de formulare online a primăriei Hălăucești
Încercăm și ne străduim să soluționăm toate sesizările venite din partea dumneavoastră în cel mai scurt timp posibil. Toate sesizările dvs. vor ajunge pe adresa de email a primăriei: contact@primariahalaucesti.ro
Vă mulțumim.